Szukaj

Bieg o Uśmiech Bąbelka - pakiet podstawowy (medal)

39.00zł

Opis

‼️UWAGA KOMUNIKAT‼️

Jeżeli łączysz w jednym zamówieniu pakiety na różne biegi/wydarzenia, wysyłka nastąpi po zakończeniu ostatniego wydarzenia!

Bieg o Uśmiech BĄBELKA

Jest taki dzień na który czekają miliony dzieci na całym świecie. Międzynarodowy Dzień Dziecka to wspaniała okazja do obsypywania najmłodszych przeróżnymi prezentami, my proponujemy aby to był prezent o jakim ciężko będzie zapomnieć.

Bieg o Uśmiech Bąbelka to wyjątkowy bieg i wspaniałe wydarzenie w którym weźmiesz udział razem ze świętującym w tym dniu dzieciakiem.

Możecie zorganizować i pobiec razem z córką/synem/wnuczką/wnuczkiem/siostrzeńcem... Wasz mini bieg np. dookoła bloku, placu zabaw czy piaskownicy.

Możecie wytyczyć trasę w pobliskim lesie lub parku, dostaniecie od nas prawdziwe numery startowe, koszulki biegowe, a na mecie będziecie mogli wręczyć sobie najprawdziwsze medale.

Ile trzeba przebiec? To Wy decydujecie. Może to być 1 kilometr, może 10 kilometrów, ale równie dobrze można pokonać 100 czy 200 metrów.

W tym wydarzeniu chodzi nie o pobijanie rekordów, a o wspaniałą wspólną zabawę w sport. Każda aktywność fizyczna będzie na wagę złota i będzie to najlepszy z możliwych prezentów.

Bieg o UŚMIECH BĄBELKA

odbywa sie w dniach 1-7 czerwca 2020

PAKIET STARTOWY

Są dwie możliwości wyboru:

- Pakiet podstawowy zawiera wyjątkowy medal oraz numer startowy

- Pakiet rozszerzony zawiera wyjątkowy medal, numer startowy oraz piękną koszulkę.

WYSYŁKA PAKIETÓW

- pakiety zakupione i opłacone do 10 maja włącznie będą wysłane przed rozpoczęciem wydarzenia czyli do 1 czerwca 2020
- pakiety zakupione i opłacone w okresie od 10 maja do 7 czerwca zostaną wysłane do 21 dni po zakończeniu wydarzenia, czyli do 28 czerwca.JAK UDOKUMENTOWAĆ UDZIAŁ W BIEGU?
Najlepiej wrzucić na facebookowe wydarzenie zdjęcie z medalem, numerem startowym i uśmiechem. Oznaczyć hasztagami: #CośDobrego i #BiegBabelka wtedy zaliczamy. Zaliczamy też jeśli tego z różnych powodów nie zrobicie tak jak pisaliśmy wyżej - ufamy Wam i wierzymy.

NUMER STARTOWY DAMSKI można pobrać tu: KLIKNIJ I POBIERZ

NUMER STARTOWY MĘSKI można pobrać tu: KLIKNIJ i POBIERZ

w białym polu wpisać należy swoją ulubioną liczbę lub imię.

Przed rejestracją / zakupem pakietu zapoznaj się z Regulaminem Biegu, który znajdziesz TUTAJ

Jak zwykle 100% dochodu ląduje na koncie Fundacji Coś Dobrego i będzie przeznaczone na pomocowe cele statutowe Fundacji!