Szukaj

(krótki rękaw) Bieg Świętego Patryka - pakiet rozszerzony (medal + koszulka + kubek)

109.00zł

Opis

BIEG ŚWIĘTEGO PATRYKA
wirtualny bieg trwa od 13 do 21 marca 2021 roku

oglądasz pakiet z koszulką z krótkim rękawem. Koszulka z długim rękawem jest TUTAJ


Dzień Świętego Patryka to wielkie święto i dzień wolny od pracy w Irlandii, Irlandii Północnej, Nowej Funlandii, Labradorze oraz na wyspie Montserrat.

Najważniejszą tradycją obchodów dnia św. Patryka jest noszenie ubrań w kolorze zielonym. Zielony to narodowy kolor Irlandii, nawiązujący do trawiastego krajobrazu wyspy i symbolizujący koniczynę przypisywaną tradycyjnie świętemu Patrykowi. Irlandczycy w wielu miastach organizują festyny i uliczne pochody, w których dominuje właśnie zieleń.

Głównym symbolem Święta jest zielona koniczyna.

By uczcić dzień św. Patryka, w wielu krajach na świecie coraz popularniejsze staje się farbowanie znanych miejsc na zielono. W dniu tym zielone stawały się takie obiekty jak: wodospad Niagara, London Eye, Góra Stołowa w RPA, Empire State Building w Nowym Jorku, Wieża telewizyjna w Berlinie, Krzywa Wieża w Pizie, Opera w Sydney czy Burdż al-Arab w Dubaju, Stadion Miejski w Poznaniu.

CO TO JEST BIEG WIRTUALNY?

Wirtualne bieganie to w 100% prawdziwy bieg lub inna aktywność fizyczna. Wirtualny czyli taki, w którym sami wybieracie termin biegu, sami ustalacie jego długość (choć wskazujemy zawsze minimalne ilości kilometrów), sami wybieracie towarzystwo w jakim pobiegniecie, a jak lubicie biegać sami to też oczywiście tak można. Wirtualny bieg to bieg, który może odbyć się w każdym miejscu na świecie, Wy decydujecie gdzie będzie start oraz gdzie znajdzie się meta.


Podsumowując - to Wy decydujecie o wszystkim, a w nagrodę od nas otrzymujecie medal, koszulkę i inne rzeczy, które wybierzecie w ramach Waszych pakietów startowych

Jeśli ukończycie swój bieg to podeślijcie nam swoje zdjęcie z numerem startowym, medalem, koszulką na adres kontakt@wirtualnebiegi.pl - lubimy bardzo zwariowane i oryginalne zdjęcia :)

CO NALEŻY ZROBIĆ? ILE PRZEBIEC?


Głównym celem jaki należy osiągnąć to pokonanie minimum 10 km w trakcie trwania wydarzenia, czyli od 13 do 21 marca 2021.

Wytrawni biegacze bez problemu pokonają ten dystans za jednym razem. Brawo!

Ci dopiero zaczynający mogą sobie rozdzielić go na dwa bądź więcej razy, jednego dnia np. 3 km, następnego 3 i na koniec 4 km, razem 10!

Dystans można także pokonać spacerując, maszerując także z kijkami do Nordic Walking.

Zalecany dystans pokonać można także np. na rowerze, kajakiem, na łyżwach albo w każdy inny sposób byle by wykorzystywać siłę własnych mięśni.

PAKIET STARTOWY


W podstawowym pakiecie startowym
znajdziecie cudowny, zielony medal oraz (dodatkowy wybór) piękny kubek.

W rozszerzonym pakiecie startowym znajdziecie cudowny zielony medal, piękną biegową koszulkę oraz (dodatkowy wybór) cudny kubek.

* można wybrać pakiet z koszulką z długim bądź krótkim rękawem.

WYSYŁKA PAKIETÓW

Dla pakietów zamówionych i opłaconych:
- do 20 lutego
- wysyłka nastąpi przed rozpoczęciem wydarzenia
- po 20 lutego - wysyłka nastąpi w ciągu 21 dni roboczych. Pakiety najprawdopodobniej nie dotrą na początek wydarzenia.

JAK UDOKUMENTOWAĆ UDZIAŁ W BIEGU?
Najlepiej wrzucić na facebookowe wydarzenie zdjęcie z medalem, numerem startowym i uśmiechem. Oznaczyć hasztagami: #CośDobrego i #Patryk wtedy zaliczamy. Zaliczamy też jeśli tego z różnych powodów nie zrobicie tak jak pisaliśmy wyżej - ufamy Wam i wierzymy.

NUMER STARTOWY można pobrać tu: KLIKNIJ I POBIERZ
w białym polu wpisać należy swoją ulubioną liczbę lub imię.

100% dochodu tego wydarzenia przekazujemy Fundacji Coś Dobrego na jej cele statutowe.

Rozmiarówka koszulek:

Koszulki damskie

RozmiarXSSMLXLXXL
Długość (cm)646667697072
obwód (cm)828892100108116

Koszulki męskie

RozmiarSMLXLXXL
Długość (cm)6365687073
obwód (cm)98102108114120

Koszulki dziecięce

Rozmiar
(wzrost)
3XS
(116 cm)
2XS
(122 cm)
XS
(128 cm)
S
(134 cm)
M
(140 cm)
L
(146 cm)
XL
(152 cm)
XXL
(158 cm)
Długość (cm)4548495256586162
obwód(cm)7072747882869094


Wszystkie wymiary mierzone są na koszulce leżącej na płasko, bez rozciągania. Mogą się różnić +/- 3 cm. Szerokość mierzona jest pod pachami. Długość mierzona jest z tyłu koszulek od karku. Koszulki są w 100% poliestrowe, rozciągalne. Jeżeli zastanawiasz się, który rozmiar wybrać mniejszy lub większy, wybierz większy. Możesz też do nas zadzwonić chętnie pomożemy dobrać właściwy rozmiar.