Szukaj

Giewont Challenge - pakiet rozszerzony (medal i koszulka)

119.00zł

Opis

UWAGA: Prosimy o nie łączenie w jednym zamówieniu wydarzeń/biegów kończących się w różnych terminach. W przypadku takiego połączenia wysyłka nastąpi po zakończeniu ostatniego wydarzenia!

WYZWANIE: Pokonaj dzięki sile własnych mięśni minimum 1894 metry w pionie (przewyższenie)

GIEWONT CHALLENGE to wyjątkowe wyzwanie w którym nie jest ważna ilość minut, ilość kilometrów, ale...wysokość. Jedna z najbardziej charakterystycznych gór w Tatrach ma szczyt na wysokości 1894 albo 1895 (różne źródła różnie podają) metrów nad poziomem morza.

Waszym zadaniem jest wykonanie takiej aktywności (za jednym razem lub na raty) aby łączna suma przewyższenia wyniosła więcej niż 1894 metry. Odpowiadać to będzie wspinaczce na Giewont z poziomu morza.

Zadanie można wykonać jednorazowo lub na raty, można biegać, spacerować, chodzić z kijkami, rolkować na rolkach, jeździć rowerem i pływać...a nie, pływać nie, no chyba, że umiecie pływać pod górkę:)

Po wykonaniu tego wyzwania, w nagrodę za Wasz trud, otrzymacie od nas przepiękny medal, który dumnie można będzie pokazywać i chwalić się nim dookoła. W pakiecie rozszerzonym czeka na Was przecudna, wykonana z najwyższej jakości bawełny koszulka. Koszulka powstała przy współpracy z wiodącą Polską szwalnią gwarantującą wspaniałą jakość i wykonanie.

JAK UDOKUMENTOWAĆ WYKONANIE ZADANIA?

  1. Po ukończeniu wyzwania uczestnicy proszeni są o przesłanie informacji droga mailową na adres: kontakt@wirtualnebiegi.pl wraz z podaniem swojego imienia, nazwiska i numeru zamówienia.
    Nie trzeba załączać screenów logów.
  2. Pakiety będą wysyłane do uczestników w ciągu dwóch dni roboczych od złożenia i opłacenia zamowienia.
  3. Regulamin wydarzenia dostępny jest TUTAJ

TABELA ROZMIARÓW - KOSZULKA MĘSKA

TABELA ROZMIARÓW - KOSZULKA DAMSKA