Szukaj

II Miłosny Bieg Walentynkowy - pakiet lawendowy podstawowy (medal, kubek)

45.00zł

Opis

II Miłosny Bieg Walentynkowy

pod hasłem

KOCHAM BIEGAĆ ale dopiero jak skończę :)

termin:

8-21 lutego 2021


Miłość, love, lief, dashuri, обичам , elsker, αγάπη, amar, liefde, 사랑, сакам, Liebe, dragoste, ljubezen, älskar, ความรัก, szerelem, yêu, amare - w wielu językach a znaczy to samo:) MIŁOŚĆ

II Miłosny Bieg Walentynkowy to wyzwanie nie tylko dla zakochanych, choć zakochanym można być np. chociażby w bieganiu, aktywności fizycznej, sporcie, rowerze nie koniecznie w koleżance Jolce czy koledze Marianku. Zakochanym na pewno będzie łatwiej :)

II Miłosny Bieg Walentynkowy to wirtualny bieg w którym samemu decydujesz o najważniejszych rzeczach takich jak miejsce startu, mety itd. 


CO TO JEST BIEG WIRTUALNY?

Wirtualne bieganie to w 100% prawdziwy i nieoszukiwany w żaden sposób bieg lub inna aktywność fizyczna. Wirtualny czyli taki, który sami sobie w pewien sposób organizujecie, sami wybieracie termin biegu, sami ustalacie jego długość (choć wskazujemy zawsze minimalne ilości kilometrów), sami wybieracie towarzystwo w jakim pobiegniecie, a jak lubicie biegać sami to też oczywiście tak można. Wirtualny bieg to bieg, który może odbyć się w każdym miejscu na świecie, Wy decydujecie w którym miejscu będzie start oraz gdzie znajdzie się meta.

Podsumowując - to Wy decydujecie o wszystkim, a w nagrodę od nas otrzymujecie medal, koszulkę i inne rzeczy, które wybierzecie w ramach Waszych pakietów startowych

Jeśli ukończycie swój bieg to podeślijcie nam swoje zdjęcie z numerem startowym, medalem, koszulką na adres kontakt@wirtualnebiegi.pl - lubimy bardzo zwariowane i oryginalne zdjęcia :)

CO NALEŻY ZROBIĆ? ILE PRZEBIEC?

II Miłosny Bieg Walentynkowy organizowany jest oczywiście z okazji Dnia Zakochanych, które przypada na 14 lutego. Dlatego to 14 będzie liczbą wyjściową.

WERSJA ULTRAPOPRAWNA:

- 14 kilometrów biegiem/marszem/z kijkami

lub wersja mniej poprawna, ale nadal poprawna :)

- 14 kilometrów na raty w ciągu dwóch tygodni trwania wydarzenia. Czyli np. dzisiaj 5 km, za trzy dni 5km itd.

WERSJA noooo do zaakceptowania :)

- 5 kilometrów - biegiem, marszem, spacerkiem, rowerem, na rolkach czy w jakikolwiek inny sposób wykorzystując siłę Waszych mięśni

PAKIET STARTOWY

Przygotowaliśmy najbogatszy pakiet startowy w historii! 

Do wyboru dwa rodzaje pięknych koszulek, każda do wyboru z krótkim albo długim rękawem oraz piękny kubek - także dwa rodzaje i cudowny medal.

WYSYŁKA PAKIETÓW

GWARANCJĘ WYSYŁKI PRZED końcem stycznia - mają pakiety zakupione i opłacone do 17 stycznia 2021

- pakiety zakupione i opłacone po 17 stycznia 2021 włącznie będą wysłane w ciągu 21 dni roboczych.

JAK UDOKUMENTOWAĆ UDZIAŁ W BIEGU?
Najlepiej wrzucić na facebookowe wydarzenie zdjęcie z medalem, numerem startowym i uśmiechem. Oznaczyć hasztagami: #CośDobrego i #LOVE wtedy zaliczamy. Zaliczamy też jeśli tego z różnych powodów nie zrobicie tak jak pisaliśmy wyżej - ufamy Wam i wierzymy.

NUMER STARTOWY można pobrać tu: KLIKNIJ I POBIERZ
w białym polu wpisać należy swoją ulubioną liczbę lub imię.

100% dochodu tego wydarzenia przekazujemy Fundacji Coś Dobrego na jej cele statutowe.

Polecamy Kalendarz na 2021 rok od Biegam Bo Mnie Ludzkość Wku..ia.