Szukaj

Bieg Przestępny 29 lutego - pakiet podstawowy (medal)

39.00zł

Opis

UWAGA: Jeżeli łączysz w jednym zamówieniu pakiety na różne biegi/wydarzenia, wysyłka nastąpi po zakończeniu ostatniego wydarzenia!

BIEG Przestępny 29 lutego - pakiet podstawowy

Bieg Przestępny 
to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie odbywające się raz na cztery lata. To wyjątkowy bieg wirtualny w wyjątkowy dzień. To propozycja dla wszystkich chcących spędzić aktywnie kilka/kilkanaście minut lub godzin. Bieg Przestępny to także COŚ NOWEGO i CośDobrego - 100% dochodu wędruje do Fundacji Coś Dobrego, która będzie zajmować się aktywizacją i wychowaniem dzieci, w tym dzieci niepełnosprawnych, poprzez sport

Bieg Przestępny to bieg wirtualny oznacza to, że każdy z uczestników sam decyduje o trasie, czasie biegu, dystansie, a nawet o współtowarzyszach doli i niedoli biegowej. Bieg Przestępny ma przede wszystkim charakter towarzyski. Wszystkie jego warunki opierają się na umowie dżentelmeńskiej, nikt nikomu nie będzie patrzył na ręce i buty. Wierzymy sobie wszyscy we wszystkim.

Bieg odbędzie się w 29 lutego 2020 roku.


Bieg Przestępny
umownie nazywamy biegiem, ale wybrany dystans można pokonać marszem przodem, marszem tyłem a nawet bokiem, można przejechać na rowerze, można przebiec na nartach biegowych lub zjazdowych, a nawet wodnych. Kilometry można pokonać pływając, rolkując na rolkach, czy czołgając się - także tyłem. Można to zrobić w totalnej samotności, ale można też w większej grupie organizując się legalnie lub nielegalnie.

Biegacze zobowiązują się do pokonania minimum 7 kilometrów i 777 metrów.

Jᴀᴋ ᴜᴅᴏᴋᴜᴍᴇɴᴛᴏᴡᴀᴄ́ ᴘᴏᴋᴏɴᴀɴɪᴇ ᴅʏsᴛᴀɴsᴜ?

Najlepiej wrzucić na facebookowe wydarzenie zdjęcie z medalem, numerem startowym i uśmiechem. Oznaczyć hasztagami: #CośDobrego i #29lutego wtedy zaliczamy. Zaliczamy też jeśli tego z różnych powodów nie zrobicie tak jak pisaliśmy wyżej - ufamy Wam i wierzymy.

WYSYŁKA PAKIETÓW

- Pakiety podstawowe (medal) zakupione i opłacone do 17 lutego 2020 roku, do godziny 23.59 włącznie wysłane będą przed rozpoczęciem wydarzenia.


- Pakiety podstawowe (medal) zakupione i opłacone od 18 lutego do 29 lutego będą wysłane do 14 dni od dnia zakończenia wydarzenia.


- Pakiety rozszerzone (medal + koszulka) wysyłane będą do 14 dni po zakończeniu wydarzenia. Opłaty za pakiet przyjmowane są do 29 lutego 2020, do godziny 23.59

Przed rejestracją / zakupem pakietu zapoznaj się z Regulaminem Biegu, który znajdziesz TUTAJ