Szukaj

Niebieski Bieg - pakiet podstawowy (medal, kubek)

45.00zł

Opis

NIEBIESKI BIEG
wirtualny bieg trwa od 2 do 16 kwietnia 2021 roku


2 kwietnia to Światowy Dzień Świadomości Autyzmu.
Z tej okazji zapraszamy wszystkich biegaczy, rolkarzy, rowerzystów, kijkarzy i spacerowiczów do aktywności fizycznej!

Na całym świecie tego dnia budynki podświetlane są na niebiesko. My też możemy zapalić swoje niebieskie światło biorąc udział w Wirtualnym Niebieskim Biegu.

Tym razem także pomagamy, bo 100% dochodu wędruje na konto Fundacji Coś Dobrego na realizację zadań pomocowych, czyli znowu zrobimy #CośDobrego!

CO TO JEST BIEG WIRTUALNY?

Wirtualne bieganie to w 100% prawdziwy bieg lub inna aktywność fizyczna. Wirtualny czyli taki, w którym sami wybieracie termin biegu, sami ustalacie jego długość (choć wskazujemy zawsze minimalne ilości kilometrów), sami wybieracie towarzystwo w jakim pobiegniecie, a jak lubicie biegać sami to też oczywiście tak można. Wirtualny bieg to bieg, który może odbyć się w każdym miejscu na świecie, Wy decydujecie gdzie będzie start oraz gdzie znajdzie się meta.


Podsumowując - to Wy decydujecie o wszystkim, a w nagrodę od nas otrzymujecie medal, koszulkę i inne rzeczy, które wybierzecie w ramach Waszych pakietów startowych

Jeśli ukończycie swój bieg to podeślijcie nam swoje zdjęcie z numerem startowym, medalem, koszulką na adres kontakt@wirtualnebiegi.pl - lubimy bardzo zwariowane i oryginalne zdjęcia :)

CO NALEŻY ZROBIĆ? ILE PRZEBIEC?


Celem minimum jaki należy osiągnąć to pokonanie minimum 1 km ze swoją pociechą!
Można to zrobić spacerem, marszem lub biegiem

Dystans ten przygtowany jest przede wszystkim po to aby każdy mógł wziąć udział w tym wydarzeniu i na jego mecie z dumą zaprezentować na sobie NIEBIESKI MEDAL.

Bardziej wprawionych biegaczy zachęcamy do pokonania minimum 5 km biegiem, a w wersji "dla dorosłych" minimum 10 km biegiem.

Każdy dystans można oczywiście pokonać w sposób dowolny byle wykorzystać do tego siłę Waszych mięśni. Dlatego też zapraszamy do maszerowania, także z kijkami Nordic Woalking, do truchtu, do rowerowania, a nawet czołgania się bokiem :)

PAKIET STARTOWY


W podstawowym pakiecie startowym
znajdziecie cudowny, NIEBIESKI medal oraz (dodatkowy wybór) piękny kubek, także niebieski.

W rozszerzonym pakiecie startowym znajdziecie cudowny NIEBIESKI medal, piękną biegową koszulkę oraz (dodatkowy wybór) cudny kubek.

WYSYŁKA PAKIETÓW

Dla pakietów zamówionych i opłaconych:
- do 15 marca
- wysyłka nastąpi przed rozpoczęciem wydarzenia
- po 15 marca - wysyłka nastąpi w ciągu 21 dni roboczych. Pakiety najprawdopodobniej nie dotrą na początek wydarzenia.

JAK UDOKUMENTOWAĆ UDZIAŁ W BIEGU?
Najlepiej wrzucić na facebookowe wydarzenie zdjęcie z medalem, numerem startowym i uśmiechem. Oznaczyć hasztagami: #CośDobrego i #NIEBIESKIBIEG wtedy zaliczamy. Zaliczamy też jeśli tego z różnych powodów nie zrobicie tak jak pisaliśmy wyżej - ufamy Wam i wierzymy.

NUMER STARTOWY można pobrać tu: KLIKNIJ I POBIERZ
w białym polu wpisać należy swoją ulubioną liczbę lub imię.

100% dochodu tego wydarzenia przekazujemy Fundacji Coś Dobrego na jej cele statutowe.