Szukaj

Piątka dla Bartka - komin

29.00zł

Opis

Wirtualna

PIĄTKA DLA BARTKA

Biegnę, żeby Bartek mógł biegać

18-27 czerwca 2021


w tym miejscu zamówisz Bartkowy komin (bufkę)
pozostałe rzeczy zamówisz tu KLIK

Piątka dla Bartka, czyli charytatywny bieg, z którego całkowity dochód przekazany zostaje Bartkowi Orzechowskiemu.

Bartek to młody SUPERBOHATER, uśmiechnięty młodzieniec, który urodził się bez lewej stopy.
Jakiś czas temu Karolina i Damian czyli rodzice Bartka pozstanowili zrobić coś co pomoże Bartkowi.
Coś co spowoduje, że Bartek będzie mógł biegać.

Tak powstała akcja „Biegnę, żeby Bartek mógł biegać”.

Piątka dla Bartka to wyjątkowy bieg, bieg w którym liczy się przede wszystkim obecność, zabawa, atmosfera no i sam bieg, który do tego wszystkiego jest dodatkiem. 5 kilometrowa trasa, brak pomiaru czasu, brak nagród finansowych, a mimo wszystko dla wielu jest to stały punkt w kalendarzu biegowym.

„5 dla Bartka jest w 100% biegiem charytatywnym z którego całkowity dochód przekazywany jest Fundacji „Nasz Maraton” opiekującej się Bartkiem Orzechowskim. Bartek to młody, przyszły biegacz, urodził się bez lewej stopy i właśnie dzień jego urodzin stał się początkiem fantastycznej przygody wielu osób. Zaczął jego ojciec Damian, stworzył własnoręcznie koszulkę z napisem „Biegnę, żeby Bartek mógł biegać” i po wielu miesiącach ciężkiej pracy przebiegł swój pierwszy maraton. Dołączały do niego kolejne osoby, a na chwilę obecną wielka Bartkowa Rodzina liczy już ponad 1000 osób, a „koszulki mocy” z magicznym napisem „Biegnę, żeby Bartek mógł biegać” widoczne są na prawie wszystkich biegach w Polsce i na wielu w Europie. Środki uzyskane z organizacji biegu Piątka dla Bartka zostaną przeznaczone na protezy i rehabilitację Barka Orzechowskiego.”

Bartek aktualnie jest już sporym chłopakiem. Biega! Gra w piłkę, jest zawodnikiem Legii Warszawa oraz Reprezentacji Polski w Amp Futbolu, ale nadal potrzebuje naszej pomocy, nadal potrzebuje coraz droższych protez i rehabilitacji dlatego Piątka dla Bartka trwa nadal i trwać będzie!

Z wiadomych względów w roku ubiegłym Piątka się nie odbyła, w tym roku organizacja przeniesiona została do internetu, ale sam bieg właściwy należy wykonać jak najbardziej w realu!

CO NALEŻY ZROBIĆ?

Piątka dla Bartka jak sama nazwa wskazuje to bieg na 5 km, ale też nie jest to absolutnie w 100% wymagalna odległość do pokonania. Dlatego można przebiec 5 km, można też 10 km, ale jeśli Wasze zdrowie, chęci, wiek czy możliwości nie pozwalają na to, można przebiec też mniej:)

W każdej dotychczasowej Piątce dla Bartka były też biegi dla dzieciaków, takich od praktycznie urodzenia do 13 roku życia. Takie dzieciaki miały za zadanie przebiec od 400 do 800 metrów. Tak też będzie tym razem.

Podsumowując, aby uznać Piątkę dla Bartka za zaliczoną należy:

- dorośli: przebiec (przetruchtać, przespacerować z kijkami) minimum 5 km

- dzieci do 6 roku życia: przebiec 400 metrów.

- dzieci powyżej 6 roku życia: przebiec 800 metrów.


PAKIET STARTOWY:

Dajemy Wam szeroką możliwość wyboru i dokładnego zdefiniowania swojego pakietu startowego, w jego skład może wchodzić:

- Medal (to raczej rzecz obowiązkowa - ale wybór zostawiamy Wam) - medale na Piątkę dla Bartka są wyjątkowe bo robione...ręcznie, każdy jeden ręcznie wycinany, szlifowany, znakowany, wiązany i pakowany. 

- Koszulka Mocy z napisem "Biegnę, żeby Bartek mógł biegać" - jak twierdzą amerykańscy naukowcy, bieganie w takiej koszulce daje przynajmniej 10% więcej mocy i szybkości :)

- Kubek z napisem "Biegać Misie chce"

- kultowa opaska - silikonka

- numer startowy (do własnego wydrukowania) - do pobrania TUTAJ KLIK (w pustym miejscu wpisujemy swoje imię lub swoją ulubioną liczbę)

WYSYŁKA PAKIETÓW:


- NIE MA MOŻLIWOŚCI ODBIORU OSOBISTEGO - tylko wysyłka!

- Wysyłka dla osób zapisanych i opłaconych do 2 czerwca włącznie odbędzie się przed rozpoczęciem wydarzenia (18 czerwca)

- Wysyłka dla osób zapisanych i opłaconych po 2 czerwca odbędzie się w przeciągu 21 dni roboczych.

POTWIERDZENIE:

Przy okazji tego biegu wierzymy, że nikt nie będzie oszukiwał, dlatego też nie ma potrzeby wysyłać potwierdzeń pokonania danego dystansu. Bardzo chętnie zobaczymy Wasze zdjęcia z medalami, koszulkami, w biegu i na mecie :)

Możecie je wysyłać na adres: kontakt@wirtualnebiegi.pl oraz wrzucać na swoje social media i oznaczać hasztagami #PiatkaDlaBartka