Szukaj

II Rusz Pupson - pakiet podstawowy (medal, kubek)

33.00zł

Opis

OUTLET MEDALOWO BIEGOWY

To miejsce gdzie możesz jeszcze powalczyć o medale biegów, które już się zakończyły.
Co należy zrobić? Wszystko to napisaliśmy poniżej, terminy oczywiście są nieaktualne, ale wszystko inne jak najbardziej. Powodzenia!
WYSYŁKA MEDALI Z OUTLETU MEDALOWO BIEGOWEGO W CIĄGU 72 GODZIN!!!II Bieg Noworoczny RUSZ PUPSON to już tradycja, która nawiązuje do akcji "Złoty na kilometr" czyli wielkiej charytatywnej akcji dla Hani Mielec - Małej Księżniczki, której pomagamy na różny sposób już od wielu lat.

W zeszłym roku przekazaliśmy Hani Mielec dokładnie 10.000,01 zł czyli słownie dziesięć tysięcy złotych i jeden grosz. Mamy nadzieję, że w tym roku uda się pobić ten wynik.

Hania Mielec to Mała Księżniczka - jest ciekawą świata dwunastolatką, która urodziła się z wrodzoną wadą serca pod postacią wspólnego kanału przedsionkowo- komorowego, hipoplazją lewej komory, zespołem Downa, niedoczynnością tarczycy, astygmatyzmem i krótkowzrocznością. Hania przeszła już dwie operacje serca.

RUSZ PUPSON to propozyja dla wszystkich tych, którzy chcą rozpocząć 2021 rok aktywnie, a później tę aktywność kontynuować, aby na wakacje było...mmmmm noo właśnie tak:)

ALE O CO CHODZI ?

RUSZ PUPSON to bieg wirtualny, czyli sami decydujecie kiedy biegniecie, z kim biegniecie, gdzie biegniecie, a gdzie nie biegniecie. Sami wybieracie trasę biegu i jego trudność, możecie biec tylko z górki, a możecie się wspinać na szczyty (także swoich możliwości). Rusz Pupson to wirtualny bieg w którym to Wy decydujecie o wszystkim, a po wykonaniu zadania informujecie nas tylko o tym fakcie. Co więcej, w Rusz Pupson wcale nie musicie biegać! Możecie założony dystans przejść, przespacerować, przejechać rowerem, na rolkach lub na łyżwach.

PAKIET STARTOWY

Jak zwykle na wypasie! :)

Pakiet podstawowy - w jego skład wchodzi cudny medal z Pupsonem i skrzydłami oraz w opcji do wyboru Pupsonowy kubas

Pakier rozszerzony - z Pupsonowym medalem, kubkiem (w opcji) oraz przepiękną koszulką z mottem na 2021 rok - NAJPIERW MASA PÓŹNIEJ RZEŹBA :)

ILE TRZEBA POKONAĆ KILOMETRÓW ?

- biegacze pokonują minimum 5 km, zaleca się 10 km, a cudnie w pupson by było jakby udało się pokonać za jednym razem 15 km.

- spacerowicze, nordic walkingowicze, chodziarze, szuracze pokonują minimum 5 km, a wspaniale będzie jak 10 km.

- rowerowicze i inni kolarze pokonują minimum 20 km.

- wszyscy pozostali pokonują dowolny dystans zgodnie ze swoimi możliwościami.

A TERAZ KONKURS !!!
BONUS KOMBO MAKAŁO I PO MAKALE czyli ilość Ruszeń Pupsona też się liczy. Im więcej tym lepiej!

Co to oznacza?

Pod koniec stycznia możecie (nie musicie absolutnie) wysłać do nas print screen, zrzut ekranu czy poprostu zdjęcie monitora :) na którym wyświetlać się będzie jakaś aplikacja do mierzenia Waszej aktywności ( Strava, Garmin Connect etc.) z ilością miesięcznych aktywności. Osoby z największą ilością RUSZEŃ PUPSONÓW otrzymają nagrody niespodzianki od www.rebelrunners.pl

Podeślijcie nam takie fotki na kontakt@wirtualnebiegi.pl


KIEDY KIEDY KIEDY ?

II Bieg Noworoczny RUSZ PUPSON trwa przez cały styczeń, startujemy pierwszego stycznia - kończymy 31. DO BOJU!

DOSTAWA PAKIETÓW
Pakiety zakupione do 17 stycznia zostaną dostarczone do końca stycznia 2021 roku. Pozostałe pakiety w ciągu 21 dni roboczych od dnia zakupu i opłacenia zamówienia.

NUMER STARTOWY można pobrać tu: KLIKNIJ I POBIERZ
w białym polu wpisać należy swoją ulubioną liczbę lub imię.

100% dochodu tego wydarzenia przekazujemy Fundacji Coś Dobrego na jej cele statutowe.


Polecamy Kalendarz na 2021 rok od Biegam Bo Mnie Ludzkość Wku..ia.