Szukaj

O co biega w tych biegach?

JAK TO DZIAŁA?

Nasze biegi maja formułę wirtualną, i organizujemy je na zasadach koleżeńskich. Oznacza to, że nikt Was nie będzie pilnował. Bo najważniejsza w tych biegach jest idea i chęć pomocy.

  1. W biegach wirtualnych biorą udział osoby, które się zarejestrowały i wniosły opłaty startowe.
  2. Do wyboru zazwyczaj są dwa rodzaje pakietów. Pakiety podstawowe, bez koszulki – tańsze, oraz pakiety z koszulką - droższe.
  3. Opłaty za pakiet podstawowy wynoszą od 35 do 39 zł. W przypadku pakietów rozszerzonych, do ceny podstawowej dodawane są koszty koszulki.
  4. Zawsze część opaty przeznaczana jest na jakiś szczytny cel. Lubimy pomagać i wszystkie nasze wirtualne biegi maja charakter pomocowy.
  5. W terminie do 4 tygodni od daty biegu każdy uczestnik otrzyma swój medal i opcjonalnie koszulkę.

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy Fundacją skupiającą biegaczy z dystansem do siebie i świata, skupiona wokół satyrycznej strony o bieganiu https://www.facebook.com/wkurwbiegowy/, bloga biegowego www.biegoholizm.pl i sklepu dla biegaczy www.rebelrunners.pl. Postanowiliśmy zdyskontować popularność naszej strony i zaangażować zbudowaną wokół niej społeczność i… zrobić razem coś dobrego i fajnego. I tak powstała Fundacja Coś Dobrego.

Bez napinki, bez epatowania górnolotnymi hasłami, bez pchania się w mainstreamowe media, bez podziałów na nas i nich, bez walki ideologicznej.

Chcemy łączyć, nie dzielić. Dlatego skupiamy się na tym co nas łączy – na bieganiu i na pomaganiu. A nadrzędna zasadą tego co robimy ma być szacunek do drugiego człowieka. Bezwzględny.

O działaniach aktualnie realizowanych przez Fundację możecie poczytać TUTAJ

KONTAKT

e-mail: kontakt@wirtualnebiegi.pl

tel: 881 200 110