Szukaj

Bieg Świętego Patryka - pakiet podstawowy (medal, kubek)

45.00zł

Opis

BIEG ŚWIĘTEGO PATRYKA
wirtualny bieg trwa od 13 do 21 marca 2021 roku


Dzień Świętego Patryka to wielkie święto i dzień wolny od pracy w Irlandii, Irlandii Północnej, Nowej Funlandii, Labradorze oraz na wyspie Montserrat.

Najważniejszą tradycją obchodów dnia św. Patryka jest noszenie ubrań w kolorze zielonym. Zielony to narodowy kolor Irlandii, nawiązujący do trawiastego krajobrazu wyspy i symbolizujący koniczynę przypisywaną tradycyjnie świętemu Patrykowi. Irlandczycy w wielu miastach organizują festyny i uliczne pochody, w których dominuje właśnie zieleń.

Głównym symbolem Święta jest zielona koniczyna.

By uczcić dzień św. Patryka, w wielu krajach na świecie coraz popularniejsze staje się farbowanie znanych miejsc na zielono. W dniu tym zielone stawały się takie obiekty jak: wodospad Niagara, London Eye, Góra Stołowa w RPA, Empire State Building w Nowym Jorku, Wieża telewizyjna w Berlinie, Krzywa Wieża w Pizie, Opera w Sydney czy Burdż al-Arab w Dubaju, Stadion Miejski w Poznaniu.

CO TO JEST BIEG WIRTUALNY?

Wirtualne bieganie to w 100% prawdziwy bieg lub inna aktywność fizyczna. Wirtualny czyli taki, w którym sami wybieracie termin biegu, sami ustalacie jego długość (choć wskazujemy zawsze minimalne ilości kilometrów), sami wybieracie towarzystwo w jakim pobiegniecie, a jak lubicie biegać sami to też oczywiście tak można. Wirtualny bieg to bieg, który może odbyć się w każdym miejscu na świecie, Wy decydujecie gdzie będzie start oraz gdzie znajdzie się meta.


Podsumowując - to Wy decydujecie o wszystkim, a w nagrodę od nas otrzymujecie medal, koszulkę i inne rzeczy, które wybierzecie w ramach Waszych pakietów startowych. Jeśli ukończycie swój bieg to podeślijcie nam swoje zdjęcie z numerem startowym, medalem, koszulką na adres kontakt@wirtualnebiegi.pl - lubimy bardzo zwariowane i oryginalne zdjęcia :)

CO NALEŻY ZROBIĆ? ILE PRZEBIEC?


Głównym celem jaki należy osiągnąć to pokonanie minimum 10 km w trakcie trwania wydarzenia, czyli od 13 do 21 marca 2021.

Wytrawni biegacze bez problemu pokonają ten dystans za jednym razem. Brawo!

Ci dopiero zaczynający mogą sobie rozdzielić go na dwa bądź więcej razy, jednego dnia np. 3 km, następnego 3 i na koniec 4 km, razem 10!

Dystans można także pokonać spacerując, maszerując także z kijkami do Nordic Walking.

Zalecany dystans pokonać można także np. na rowerze, kajakiem, na łyżwach albo w każdy inny sposób byle by wykorzystywać siłę własnych mięśni.

PAKIET STARTOWY


W podstawowym pakiecie startowym
znajdziecie cudowny, zielony medal oraz (dodatkowy wybór) piękny kubek.

W rozszerzonym pakiecie startowym znajdziecie cudowny zielony medal, piękną biegową koszulkę oraz (dodatkowy wybór) cudny kubek.

* można wybrać pakiet z koszulką z długim bądź krótkim rękawem.

WYSYŁKA PAKIETÓW

Dla pakietów zamówionych i opłaconych:
- do 20 lutego
- wysyłka nastąpi przed rozpoczęciem wydarzenia
- po 20 lutego - wysyłka nastąpi w ciągu 21 dni roboczych. Pakiety najprawdopodobniej nie dotrą na początek wydarzenia.

JAK UDOKUMENTOWAĆ UDZIAŁ W BIEGU?
Najlepiej wrzucić na facebookowe wydarzenie zdjęcie z medalem, numerem startowym i uśmiechem. Oznaczyć hasztagami: #CośDobrego i #Patryk wtedy zaliczamy. Zaliczamy też jeśli tego z różnych powodów nie zrobicie tak jak pisaliśmy wyżej - ufamy Wam i wierzymy.

NUMER STARTOWY można pobrać tu: KLIKNIJ I POBIERZ
w białym polu wpisać należy swoją ulubioną liczbę lub imię.

100% dochodu tego wydarzenia przekazujemy Fundacji Coś Dobrego na jej cele statutowe.