Szukaj

II Miłosny Bieg Walentynkowy - (krótki rękaw) pakiet złoty rozszerzony (medal + koszulka + kubek)

109.00zł

Opis

II Miłosny Bieg Walentynkowy

pod hasłem

KOCHAM BIEGAĆ ale dopiero jak skończę :)

termin:

8-21 lutego 2021

pakiet złoty z koszulką z krótkim rękawem


Miłość, love, lief, dashuri, обичам , elsker, αγάπη, amar, liefde, 사랑, сакам, Liebe, dragoste, ljubezen, älskar, ความรัก, szerelem, yêu, amare - w wielu językach a znaczy to samo:) MIŁOŚĆ

II Miłosny Bieg Walentynkowy to wyzwanie nie tylko dla zakochanych, choć zakochanym można być np. chociażby w bieganiu, aktywności fizycznej, sporcie, rowerze nie koniecznie w koleżance Jolce czy koledze Marianku. Zakochanym na pewno będzie łatwiej :)

II Miłosny Bieg Walentynkowy to wirtualny bieg w którym samemu decydujesz o najważniejszych rzeczach takich jak miejsce startu, mety itd.


CO TO JEST BIEG WIRTUALNY?

Wirtualne bieganie to w 100% prawdziwy i nieoszukiwany w żaden sposób bieg lub inna aktywność fizyczna. Wirtualny czyli taki, który sami sobie w pewien sposób organizujecie, sami wybieracie termin biegu, sami ustalacie jego długość (choć wskazujemy zawsze minimalne ilości kilometrów), sami wybieracie towarzystwo w jakim pobiegniecie, a jak lubicie biegać sami to też oczywiście tak można. Wirtualny bieg to bieg, który może odbyć się w każdym miejscu na świecie, Wy decydujecie w którym miejscu będzie start oraz gdzie znajdzie się meta.

Podsumowując - to Wy decydujecie o wszystkim, a w nagrodę od nas otrzymujecie medal, koszulkę i inne rzeczy, które wybierzecie w ramach Waszych pakietów startowych

Jeśli ukończycie swój bieg to podeślijcie nam swoje zdjęcie z numerem startowym, medalem, koszulką na adres kontakt@wirtualnebiegi.pl - lubimy bardzo zwariowane i oryginalne zdjęcia :)

CO NALEŻY ZROBIĆ? ILE PRZEBIEC?

II Miłosny Bieg Walentynkowy organizowany jest oczywiście z okazji Dnia Zakochanych, które przypada na 14 lutego. Dlatego to 14 będzie liczbą wyjściową.

WERSJA ULTRAPOPRAWNA:

- 14 kilometrów biegiem/marszem/z kijkami

lub wersja mniej poprawna, ale nadal poprawna :)

- 14 kilometrów na raty w ciągu dwóch tygodni trwania wydarzenia. Czyli np. dzisiaj 5 km, za trzy dni 5km itd.

WERSJA noooo do zaakceptowania :)

- 5 kilometrów - biegiem, marszem, spacerkiem, rowerem, na rolkach czy w jakikolwiek inny sposób wykorzystując siłę Waszych mięśni

PAKIET STARTOWY

Przygotowaliśmy najbogatszy pakiet startowy w historii!

Do wyboru dwa rodzaje pięknych koszulek, każda do wyboru z krótkim albo długim rękawem oraz piękny kubek - także dwa rodzaje i cudowny medal.

WYSYŁKA PAKIETÓW

GWARANCJĘ WYSYŁKI PRZED końcem stycznia - mają pakiety zakupione i opłacone do 17 stycznia 2021

- pakiety zakupione i opłacone po 17 stycznia 2021 włącznie będą wysłane w ciągu 21 dni roboczych.

JAK UDOKUMENTOWAĆ UDZIAŁ W BIEGU?
Najlepiej wrzucić na facebookowe wydarzenie zdjęcie z medalem, numerem startowym i uśmiechem. Oznaczyć hasztagami: #CośDobrego i #LOVE wtedy zaliczamy. Zaliczamy też jeśli tego z różnych powodów nie zrobicie tak jak pisaliśmy wyżej - ufamy Wam i wierzymy.

NUMER STARTOWY można pobrać tu: KLIKNIJ I POBIERZ
w białym polu wpisać należy swoją ulubioną liczbę lub imię.

100% dochodu tego wydarzenia przekazujemy Fundacji Coś Dobrego na jej cele statutowe.

Polecamy Kalendarz na 2021 rok od Biegam Bo Mnie Ludzkość Wku..ia.


Rozmiarówka koszulek:

Koszulki damskie

Rozmiar
XS
S
M
L
XL
XXL
Długość (cm)
64
66
67
69
70
72
obwód (cm)
82
88
92
100
108
116

Koszulki męskie

Rozmiar
S
M
L
XL
XXL
Długość (cm)
63
65
68
70
73
obwód (cm)
98
102
108
114
120

Koszulki dziecięce

Rozmiar
(wzrost)
3XS
(116 cm)
2XS
(122 cm)
XS
(128 cm)
S
(134 cm)
M
(140 cm)
L
(146 cm)
XL
(152 cm)
XXL
(158 cm)
Długość (cm)
45
48
49
52
56
58
61
62
obwód(cm)
70
72
74
78
82
86
90
94


Wszystkie wymiary mierzone są na koszulce leżącej na płasko, bez rozciągania. Mogą się różnić +/- 3 cm. Szerokość mierzona jest pod pachami. Długość mierzona jest z tyłu koszulek od karku. Koszulki są w 100% poliestrowe, rozciągalne. Jeżeli zastanawiasz się, który rozmiar wybrać mniejszy lub większy, wybierz większy. Możesz też do nas zadzwonić chętnie pomożemy dobrać właściwy rozmiar.