Szukaj

Wielkanocne wyzwanie - Rusz się baranie - pakiet podstawowy (medal)

39.00zł

Opis

‼️UWAGA KOMUNIKAT‼️

1. W związku z sytuacją epidemiczną i stanem wyjątkowym w kraju, informujemy, że jeżeli nie masz możliwości bezpiecznego pobiegania na zewnątrz, na odludziu, bieg możesz zamienić na inny rodzaj treningu, wykonany w domu. Aż do odwołania!????

2. Jeżeli łączysz w jednym zamówieniu pakiety na różne biegi/wydarzenia, wysyłka nastąpi po zakończeniu ostatniego wydarzenia!

Wielkanocne wyzwanie - RUSZ SIĘ BARANIE!
To propozycja aktywnego spędzenia Świąt Wielkiej Nocy.

Większości z nas(Was) Święta - każde - kojarzą się z pełnymi brzuchami, przejedzeniem, zastanymi kolanami, litrami wypitych płynów oraz sałatką warzywną z majonezem...I bardzo dobrze!
Niech tak będzie! Od tego są święta:) Ale może dodatkowo dorzucimy coś zdrowego?

Może luźne 10 km w ciągu czterech dni?
Można za jednym razem, można rozłożyć to na raty, można więcej oczywiście ale można też i mniej, ważne aby coś z tego było:)

Podejmujecie wyzwanie RUSZ SIĘ BARANIE ?

10 km w Wielkanoc  - biegiem, rowerem, z kijkami, spacerem, na bieżni, kajakiem...sposób dowolny!

W prezencie będziemy mieli dla Was CUDNY medal z...baranem oraz baraniarską koszulkę

Niech BARAN będzie z Wami ♈️


Wielkanocne Wyzwanie - RUSZ SIĘ BARANIE
umownie nazywamy biegiem, ale wybrany dystans można pokonać marszem przodem, marszem tyłem a nawet bokiem, można przejechać na rowerze, można przebiec na nartach biegowych lub zjazdowych, a nawet wodnych. Kilometry można pokonać pływając, rolkując na rolkach, czy czołgając się - także tyłem. Można to zrobić w totalnej samotności, ale można też w większej grupie organizując się legalnie lub nielegalnie.

Jᴀᴋ ᴜᴅᴏᴋᴜᴍᴇɴᴛᴏᴡᴀᴄ́ ᴘᴏᴋᴏɴᴀɴɪᴇ ᴅʏsᴛᴀɴsᴜ?

Najlepiej wrzucić na facebookowe wydarzenie zdjęcie z medalem, numerem startowym i uśmiechem. Oznaczyć hasztagami: #CośDobrego i #RuszSieBaranie wtedy zaliczamy. Zaliczamy też jeśli tego z różnych powodów nie zrobicie tak jak pisaliśmy wyżej - ufamy Wam i wierzymy.

WYSYŁKA PAKIETÓW PRZED WYDARZENIEM

- Pakiety podstawowe (medal) zakupione i opłacone do 23 marca 2020 roku, do godziny 23.59 włącznie wysłane będą przed rozpoczęciem wydarzenia.

- Pakiety rozszerzone (medal + koszulka) zakupione i opłacone do 23 marca włącznie wysyłane będą przed rozpoczęciem wydarzenia.

WYSYŁKA PAKIETÓW 21 DNI PO WYDARZENIU

- Pakiety podstawowe (medal) zakupione i opłacone od 24 marca do 13
kwietnia będą wysłane do 21 dni od dnia zakończenia wydarzenia.

- Pakiety rozszerzone (medal + koszulka) zakupione i opłacone od 24 marca do 13 kwietnia będą wysłane do 21 dni od dnia zakończenia wydarzenia.

W mailu potwierdzającym płatność otrzymasz formatkę numeru startowego, wpisz w białym polu swoją ulubioną liczbę lub imię. Plik do wydruku możesz pobrać także TUTAJ KLIK

Przed rejestracją / zakupem pakietu zapoznaj się z Regulaminem Biegu, który znajdziesz TUTAJ