Szukaj

Wyzwanie Wakacyjne - pakiet rozszerzony (medal + koszulka)

99.00zł

Opis

‼️UWAGA KOMUNIKAT‼️

Jeżeli łączysz w jednym zamówieniu pakiety na różne biegi/wydarzenia, wysyłka nastąpi po zakończeniu ostatniego wydarzenia!


Wakacyjne wyzwanie czyli po plaży ganianie

Wakacje (lipiec - sierpień) to zazwyczaj okres totalnego lenistwa, obżarstwa (gorefy ze śmietaną mmmmm) i ogólnego nic mi się niechciejstwa (bo gorąco, bo słońce, bo i tak już nie schudnę), bo to i owo. Każdy z nas potrzebuje wtedy dodatkowej motywacji, a wtedy wchodzimy my...oczywiście cali na biało i zjarani słońcem.

Mamy dla Was propozycję w formie zakładu w którym można tylko wygrać - czyli WYZWANIE WAKACYJNE.

Co musisz zrobić?


Pokonaj siłą własnych mięśni 120 km w czasie wakacji, można przebiec (to się zaleca), ale można też przejść, przekijkować z kijkami, przejechać rowerem, przekajakować kajakiem albo przepontonować pontonem. Ostatecznie można przeżaglówkować, ale bez żagla tylko na wiosłach :)

Można też wybrać bardziej tradycyjne formy pokonywania kilometrów takie jak czołganie się po piasku bokiem, bieg w płetwach po promenadzie we Władysławowie, podskoki kuczne lub klasyczne przewroty w przód oraz w tył dla równowagi - po piasku - to wiadomka.

Co dostaniecie w zamian?


- Dumę i chałwę - to oczywiste, a dodatkowo kilka tysięcy spalonych kalorii, co niesie za sobą totaaaaaalnie bez stresowe pożarcie dodatkowych kilkunastu goferów z dżemerem lub śmietaną.
- Dodatkowo będziecie mogli być w większej ilości miejsc w wakacje niż inni, którzy stacjonarnie spędzą czas w którym Wy będziecie się przemieszczać.
- No i jeśli materialne nagrody Was kręcą (każdego kręcą) to dostaniecie od nas po wykonaniu zadania OKULAROWY MEDAL, który jest tak wyjątkowy, że nie widzieliśmy jeszcze nigdzie takiego oraz (do wyboru) najcudowniejszą wakacyjną koszulkę na całym wybrzeżu (każdym wybrzeżu!).


Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Coś Dobrego, całkowity dochód przeznaczony zostanie na cele statutowe fundacji.

PAKIET STARTOWY

Są dwie możliwości wyboru:

- Pakiet podstawowy, który zawiera wyjątkowy medal oraz numer startowy

- Pakiet rozszerzony, który zawiera wyjątkowy medal okularowy oraz koszulkę z ładowaniem Twojej doskonałości cielesnej.

WYSYŁKA PAKIETÓW

- pakiety zamówione i opłacone do 10 lipca będą wysłane do końca lipca 2020.
- pakiety zamówione i opłacone do końca lipca będą wysłane do 20 sierpnia 2020.
- pakiety zamówione i opłacone do końca sierpnia będą wysłane do 20 września 2020.


JAK UDOKUMENTOWAĆ UDZIAŁ W BIEGU?
Najlepiej wrzucić na facebookowe wydarzenie zdjęcie z medalem, numerem startowym i uśmiechem. Oznaczyć hasztagami: #CośDobrego i #WakacyjneWyzwanie wtedy zaliczamy. Zaliczamy też jeśli tego z różnych powodów nie zrobicie tak jak pisaliśmy wyżej - ufamy Wam i wierzymy.

NUMER STARTOWY można pobrać tu: KLKNIJ I POBIERZ

w białym polu wpisać należy swoją ulubioną liczbę lub imię.

Przed rejestracją / zakupem pakietu zapoznaj się z Regulaminem Biegu, który znajdziesz TUTAJ

Jak zwykle 100% dochodu ląduje na koncie Fundacji Coś Dobrego i będzie przeznaczone na pomocowe cele statutowe Fundacji!


Rozmiarówka koszulek:

Koszulki damskie

RozmiarXSSMLXLXXL
Długość (cm)646667697072
obwód (cm)828892100108116

Koszulki męskie

RozmiarSMLXLXXL
Długość (cm)6365687073
obwód (cm)98102108114120

Koszulki dziecięce

Rozmiar
(wzrost)
3XS
(116 cm)
2XS
(122 cm)
XS
(128 cm)
S
(134 cm)
M
(140 cm)
L
(146 cm)
XL
(152 cm)
XXL
(158 cm)
Długość (cm)4548495256586162
obwód(cm)7072747882869094


Wszystkie wymiary mierzone są na koszulce leżącej na płasko, bez rozciągania. Mogą się różnić +/- 3 cm. Szerokość mierzona jest pod pachami. Długość mierzona jest z tyłu koszulek od karku. Koszulki są w 100% poliestrowe, rozciągalne. Jeżeli zastanawiasz się, który rozmiar wybrać mniejszy lub większy, wybierz większy. Możesz też do nas zadzwonić chętnie pomożemy dobrać właściwy rozmiar.